O RÓŻDŻKACH YONI 0
O RÓŻDŻKACH YONI

Czym są Różdżki Yoni?

Różdżki Yoni pozwalają kobietom na stworzenie głębokiej relacji z samą sobą, skupiając się na powolnemu odczuwaniu przyjemności w całym ciele. Wykonane z kryształów, mają nie tylko silne właściwości energetyczne, ale używane jako dildo będą wyjątkowym narzędziem do pracy z poznawaniem i rozbudzaniem własnej zmysłowości.

Praca z nimi pomaga na nowo nawiązać kontakt z tą często wypartą, zranioną lub nigdy nie odkrytą częścią nas samych.

Praktyki z różdżką są elementem uzdrawiania ciała i umysłu po przebytych urazach, traumach.

Dlaczego kryształowe różdżki Yoni a nie wibratory?

Wibratory wydają się być najprostszym i najszybszym sposobem osiągnięcia rozkoszy.

Są szeroko polecane i rozpoznawalne, przez co można odnieść wrażenie, że są czymś czego pragnie każda kobieta.

Tymczasem działanie wibratorów jest nakierowane na cel: osiągnięcie orgazmu w jak najkrótszym czasie. Używając wibrator pomijasz wszystkie soczyste etapy samomiłości, niezbędne do produkcji zdrowych hormonów i naturalnych substancji chemicznych w organizmie, takich jak oksytocyna, serotonina czy neoadrenalina – mających wpływ na nawilżenie pochwy i uwrażliwienie całego ciała.

Różdżki Yoni - kryształowe dildo - pozwalają kobietom na stworzenie głębokiej relacji z samą sobą, skupiając się na powolnemu odczuwaniu przyjemności, nie koncentrując wyłącznie na pobudzaniu łechtaczki.

Dzięki temu odczujesz rozkoszy w całym ciele, a tego nie ofiaruje Ci żaden wibrator.

Pamiętaj też, że wibratory są często produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, mogą zawierać zawierają barwniki, ftalany i inne szkodliwe substancje.

Różdżki Yoni stanowią bezpieczną alternatywę dla zdrowia seksualnego kobiet, ponieważ są wykonywane z naturalnych kryształów (każdy produkt z jednego bloczka) i nie zawierają żadnych dodatkowych substancji. Kryształy posiadają certyfikaty gemmologiczne GIA, które świadczą o ich czystości i budowie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl