O KRYSZTAŁACH 0
O KRYSZTAŁACH

Kwarc Różowy

 

Przeznaczenie: Wybaczenie sobie i innym, bezwarunkowa miłość, uleczenie emocji, współodczuwanie.

Kryształ ten wykorzystuje energię bezwarunkowej miłości, aby doprowadzić Twoją świadomość na wyższy poziom.

Pomaga wybaczyć sobie i uwolnić się od „błędów” przeszłości, poprzez zrozumienie siebie.

Pozwala spojrzeć zaistniałe sytuacje z wyższej perspektywy i zaakceptować siebie w pełni, takimi jacy jesteśmy.

Dopiero kiedy zaakceptujemy siebie w pełni, będziemy w stanie przyciągnąć miłość do naszego życia i prawdziwie pokochać innych.

To kamień stosowany dla zbalansowania i uleczenia Czakry Serca (Anahata) a także w miłosnych rytuałach.

Pomaga zaobserwować nam toksyczne zachowania wobec tych których kochamy, uwolnić się od negatywnych energii, które w nas utknęły i otworzyć w pełni na partnera.

Dzięki niemu odkryjemy w sobie pokłady współczucia, życzliwości i dobroci, tak ważne w relacjach w innymi ludźmi.

Kryształy z rodziny kwarcu, tak jak woda, są w stanie oczyścić nas z negatywnej energii robiąc miejsce na miłość i poczucie harmonii.

Jeśli czujemy, że stoimy w miejscu, kwarc różowy pomoże nam odzyskać poczucie zaufania do siebie i do świata, co umożliwi ruszenie z miejsca i odważny krok na przód, który służy naszemu rozwojowi.

Kwarc różowy będzie niezbędny jeśli czujesz się zagubiona lub wytrącona z równowagi. Pomoże Ci wrócić do centrum Ciebie – przestrzeni miłości i światła - i przypomnieć to kim jesteś i czego pragniesz.


 Kryształ Górski

 

Przeznaczenie: ucieleśnienie światła i swojej mocy, równowaga wewnętrzna, świadomość, skupienie, manifestacja celu, wzmacnia działanie innych kamieni.

Kryształ górski jest doskonały dla tych, którzy chcą pracować z uczuciem apatii i szukają właściwej drogi w życiu.

Pomaga opanować i zharmonizować myśli i uczucia, przez odblokowuje nas na działanie.

Kryształy z rodziny kwarcu, tak jak woda, są w stanie oczyścić nas z negatywnej energii robiąc miejsce na miłość i poczucie harmonii.

Kamień ten pomaga w zaakceptowaniu samego siebie i odnalezieniu wewnętrznego spokoju, oraz harmonizuje rozbiegane myśli.

Dzięki zdolności wibracji na każdej częstotliwości, kamień stosowany dla zbalansowania wszystkich czakr, przywracając doskonałą równowagę. Szczególnie wykorzystywany przy pracy z Czakrą Korony (Sahasrara), która jest połączeniem z Wszechświatem, ze światem duchowym.

Kryształ górski wzmacnia nasze połączenie ze światem roślin, zwierząt, minerałów a także wzmacnia połączenie ze źródłem, dzięki czemu możemy się otworzyć na otrzymywanie informacji od wniebowstąpionych mistrzów.

Pomaga poszerzać świadomość i odnaleźć cel w życiu.

Czysty kwarc jest najbardziej rozpoznawalny z rodziny kwarcowej ponieważ może rozwijać się w wielu środowiskach i można go znaleźć na każdym kontynencie. Z tego powodu kwarc jest związany z bogactwem wielu starożytnych kultur z całego świata. Określenie "kwarc" pochodzi od greckiego słowa "lód". Starożytni greccy filozofowie, tacy jak Theophrastus, uważali, że przezroczysty kamień był formą trwałego lodu, tak zimnego, że powstrzymywał przed rozmrożeniem. 

W Japonii jasne znaczenie kwarcowe odnosiło się do "doskonałego klejnotu", ponieważ uważano, że symbolizuje on przestrzeń, czystość i cierpliwość.

Jest też postrzegany jako źródło kosmicznej świadomości, czystą kreację i nieskończone istnienie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl