Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość 0
Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość

Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość.

Często powtarzane słowa zamieniają są jak zaklęcia, którymi zaczarowujesz swoje życie. Nie musisz wypowiadać ich na głos, wystarczy, że powtarzasz je w myślach.

To dlatego, że Twoje myśli mają moc by kreować Twoją rzeczywistość.

Nie wierzysz?

Często mówisz, że „nie masz czasu”. Masz przecież tak wiele obowiązków i spraw do załatwienia, że nie masz kiedy wygospodarować chwili dla siebie.

Powtarzasz, że nie masz czasu na nic, na spotkania z rodziną, znajomymi ani na odpoczynek.

Może powtarzasz te słowa tak często, że już nawet tego nie zauważasz. 

Za każdym razem myśląc/mówiąc „nie mam czasu” wysyłasz sygnał do wszechświata, komunikując to… czego pragniesz. W tym przypadku afirmujesz BRAK CZASU, chociaż nawet tego nie wiesz.

Wszechświat wysłuchuje Twoich pragnień/ afirmacji i spełnia je, nie oceniając czy będą miały negatywny czy pozytywny skutek na Twoje życie.

To właśnie dlatego często powtarzając „nie mam czasu” sprawiasz, że na pewno nie będziesz go miała więcej. Dla Wszechświata oczywiste jest, że skoro powtarzasz coś gorliwie każdego dnia – jest to Twoim największym marzeniem i dlatego energia kreacji zrobi wszystko aby pomóc Ci to marzenie spełnić.

Dlaczego pozytywne afirmacje nie działają?

Wszystkie afirmacje działają. Zawsze. Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. 

Przedstawię to na przykładzie pragnienia dobrobytu ale ta zasada działa tak samo w przypadku każdego innego pragnienia.

Wyobraźmy sobie, że postanowiłaś świadomie, że chcesz zmienić swoje życie na bardziej świadome, pełne i szczęśliwe, więc zaczęłaś afirmować bogactwo z nadzieją, że lada dzień nastąpią zmiany.

Z głębi serca każdego dnia powtarzałaś po 5 razy: „żyję w bogactwie i obfitości” i „zarabiam tyle, że czuję się spokojna i spełniona finansowo”.

Tymczasem mijają tygodnie a Ty jesteś coraz bardziej sfrustrowana, bo nic, zupełnie nic się nie zmienia.

To dlatego, że nieświadomie robisz coś co robiłaś przez ostatnie lata (lub całe dotychczasowe życie) – codziennie afirmujesz biedę i niedostatek. Już nawet nie zauważasz kiedy przez całe dnie pojawiają się w Twojej głowie myśli takie jak te: „nie mam pieniędzy” i „nie stać mnie na to” oraz „tak mało zarabiam”.

Świadomie afirmujesz bogactwo 5 razy dziennie, ale biedę afirmujesz aż 30 razy, każdego dnia - nawet tego nie zauważając. 

Pozytywne afirmację nie będą miały większego znaczenia z konfrontacją z afirmacjami biedy. 

Tak na prawdę ważne jest To co powtarzasz sobie w ciągu dnia najczęściej. To właśnie temu poświęcasz najwięcej energii i z tym jesteś emocjonalnie związania. To właśnie te a nie inne afirmacje staną się rzeczywistością.

Dlatego tak istotna jest Twoja uważność na myśli jakie pojawiają się w Twojej głowie. Ważna jest umiejętność wychwycenia kiedy "włącza się" tryb autopilota a negatywne myśli zaczynają swobodnie krążyć po Twoim umyśle. Kiedy to się stanie, Twoim zadaniem będzie zdanie sobie sprawy z pojawienia się tych myśli, stwierdzenia tego faktu i zaakceptowania go. Drugim krokiem jest świadome przekierowanie uwagi i świadome afirmacje tego czego na prawdę chcesz.

Jeśli nauczysz się zauważać i kontrolować swoje myśli – staniesz się świadomą kreatorką własnej rzeczywistości.

Co wspólnego ma to wszystko z Twoją Yoni lub esencją kobiecości?

Przez setki lat kobiety są uczone aby zajmować się innymi, aby na pierwszym miejscu stawiać innych a nie siebie. Wmówiono nam, że jesteśmy słabe, nie możemy robić tego czego pragniemy, że nasze marzenia nie mają znaczenia ponieważ i tak nie mają szansy na spełnienie. Uwierzyłyśmy, że życie kobiet to ciągłe wyrzeczenia, poświęcanie się i opieka nad innymi. Uwierzyłyśmy, że stawianie własnych potrzeb na pierwszym miejscu czy stawianie granic to przejaw egoizmu i że nie powinnyśmy tego robić. Można śmiało powiedzieć, że w pewnym sensie przyzwyczaiłyśmy się do takiego stanu rzeczy i oddałyśmy swoją moc innym, tracąc kontrolę nad tym będzie wyglądało nasze życie.

Myślę, że nam kobietom jest o wiele trudniej dokonywać zmiany w życiu prywatnym, ponieważ nie wierzymy, że jest to możliwe. Wewnętrznie czujemy, że nie należy nam się szczęście i, że tak jak nasze matki i babki, jesteśmy skazane na bylejakość.

To wszystko to kłamstwa wymyślone przez ludzi przestraszonych wielką mocą i wiedzą kobiet. 

Aby wyrwać się z sideł tych kłamstw i odzyskać utraconą moc musimy uwierzyć w jej istnienie i w coś w co nikt nie nauczył nas wierzyć. 

W siebie.

Bo każda z nas ma realną możliwość kreowania swojej rzeczywistości energią własnych myśli. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl