O RÓŻDŻKACH YONI


Co oznacza słowo YONI?

Słowo Yoni pochodzi z Sanskrytu i oznacza moc stwórczą oraz żeńskie narządy płciowe, które nie posiadają innej wspólnej nazwy opisującej ich całokształt.
To proste słowo kryje w sobie wielką moc, określa jednocześnie fizyczny i duchowy wymiar kobiecości.
Symbol Yoni był czczony od czasów starożytnych jako święta przestrzeń, miejsce, które jest początkiem wszystkiego co istnieje i nieustannie powstaje.

To duchowa metafora kobiecej energii, która jest źródłem wszechświata.

Yoni jest jednocześnie magiczna i erotyczna, to miejsce mądrości, kreacji i głębokiego uzdrowienia.

Dlaczego kryształowe różdżki Yoni a nie wibratory?

Wibratory wydają się być najprostszym i najszybszym sposobem osiągnięcia rozkoszy.

Są szeroko polecane i rozpoznawalne, przez co można odnieść wrażenie, że są czymś czego pragnie każda kobieta.

Tymczasem działanie wibratorów jest nakierowane na cel: osiągnięcie orgazmu w jak najkrótszym czasie. Używając wibrator pomijasz wszystkie soczyste etapy samomiłości, niezbędne do produkcji zdrowych hormonów i naturalnych substancji chemicznych w organizmie, takich jak oksytocyna, serotonina czy neoadrenalina – mających wpływ na nawilżenie pochwy i uwrażliwienie całego ciała.

Różdżki Yoni - kryształowe dildo - pozwalają kobietom na stworzenie głębokiej relacji z samą sobą, skupiając się na powolnemu odczuwaniu przyjemności, nie koncentrując wyłącznie na pobudzaniu łechtaczki.

Dzięki temu odczujesz rozkoszy w całym ciele, a tego nie ofiaruje Ci żaden wibrator.

Pamiętaj też, że wibratory są często produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, mogą zawierać zawierają barwniki, ftalany i inne szkodliwe substancje.

Różdżki Yoni stanowią bezpieczną alternatywę dla zdrowia seksualnego kobiet, ponieważ są wykonywane z naturalnych kryształów (każdy produkt z jednego bloczka) i nie zawierają żadnych dodatkowych substancji. Kryształy posiadają certyfikaty gemmologiczne GIA, które świadczą o ich czystości i budowie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl