O MNIE

Temat poznawania kobiecej seksualności towarzyszył mi odkąd pamiętam.

Dorastając w katolickim kraju gdzie kobieta jest nierzadko uważana za „gorszą” od mężczyzny i nie posiadającą prawa do przyjemność; w kraju gdzie jedyną „duchowością” jest poprawność religijna przedstawiania w kościele; w kraju gdzie cielesność, zmysłowość i seksualność są tematami tabu- nawet w związkach- a sklepy erotyczne schowane w ciemnych zaułkach; dorastając w takim kraju weszłam w życie nie wiedząc nic o relacjach międzyludzkich, wielowymiarowości każdego z nas ale przede wszystkim bez wiedzy o samej sobie jako kobiecie – istocie duchowej i seksualnej jednocześnie.

Wkraczając na wyboistą ale przepięknie kolorową ścieżkę samorozwoju (na której będę już zawsze), czułam, że to co robię, robię nie tylko dla samej siebie ale też dla każdej z nas.

Dla każdej kobiety, która czuje, że jest coś więcej poza światem w którym żyjemy.

Dla każdej kobiety, która tak jak ja wiele razy w życiu gubiła się i odnajdywała, zatracała i odradzała na nowo jak Fenix.

Dla każdej kobiety, która poczuła, że nie musi cierpieć (z związku, relacjach, pracy, biznesie i innych sferach życia).

Dla każdej kobiety, która poczuła, że po latach poświęcania się dla innych/ dla idei/ dla wyższego celu, nastał nareszcie czas na powiedzenie STOP i zaopiekowanie się nareszcie samą sobą, swoją kobiecością i swoim własnym wnętrzem.

Dla kobiety, która zaczęła wsłuchiwać się delikatne podszepty serca i intuicji i przypomniała sobie, że tylko ona będzie ze sobą na zawsze; a skoro tak, to warto zadbać o tę najważniejszą w życiu relację – relację samą sobą.

Pragnę aby negatywne skojarzenia z tematem seksualności i fałszywy obraz intymności, ustąpiły miejsca pełnym szacunku i miłości myślom na temat naszych ciał, zarówno kobiecym jak i męskim.

Pragnę aby kierowane sercem i duszą, świadome kobiety, potrafiły budować zdrowe i udane związki, tworzyć rodziny, spełniać się w każdej roli o jakiej zamarzą i żyły w pełni szczęścia i obfitości.

Kiedy jesteśmy odcięte od naszych dusz – nie wiemy jak żyć.

Kiedy jesteśmy odcięte od naszego łona – nie możemy być w pełni kobietą.

Yoniveda to miejsce inspiracji i rozwoju, gdzie dzielę się z Tobą swoją wiedzą, przeżyciami i przemyśleniami, abyśmy razem wspólnie - jak Siostry i najlepsze przyjaciółki - kreowały naszą teraźniejszość, a przez to także przyszłość: naszą i przyszłych pokoleń.

Bo zmianę świata zaczynamy zawsze od zmiany nas samych.

Bo przez życie można iść samotnie, ale weselej jest z pokrewną duszą, z którą można dodatkowo wykreować nowy wspaniały świat.

Zapraszam Cię w podróż do Twojej głębi. Odkryjesz na nowo głęboką mądrość i zmysłowość ukryte głęboko w Tobie i staniesz się ucieleśnieniem dawno zapomnianej ale odkrywanej na nowo Boskiej Kobiecości.

Wszystko czego szukasz od zawsze gości w Tobie samej. Odważ się po to sięgnąć.

Monika 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl